Збереження води в пляшках не забаганка, а необхідність. Доводиться набирати, бо в будь-який момент водопостачання можуть відключити. Такі реалії, нічого з цим не зробиш. Доводиться думати наперед. Питання полягає в можливості тривалого збереження, щоб вода залишалася свіжою.
Тара для води
Асортимент тари дозволяє вибрати найзручніший варіант, але треба пам’ятати, що вона може бути виключно з харчового пластику. Це найбезпечніший варіант. Як варіант, можна використовувати місткості для наповнення дощовою водою.
Вода з-під крана хоча й очищена, але вона повинна зберігатися відповідно до правил, а саме — потрібно забезпечити уникнення впливу сонячного проміння та можливість хімічного забруднення. Взимку не виставляйте воду на вулицю. Пляшки після замерзання може розірвати.
Зверніть увагу на важливий момент. Набирати в пляшки потрібно виключно холодну воду. Тепла або гаряча підвищують ризик утворення шкідливих хімічних сполук.
Термін зберігання
Зверніть увагу на термін придатності води. Більшість думає, що вона немає кінцевого строку споживання, але зміна смаку, запаху покаже все з іншої сторони. Після пів року зберігання потрібно або замінювати воду, або проводити фільтрування. Вчені довели, що з кожним місяцем в складі води збільшується кількість органічного вуглецю. Максимальна концентрація досягається після 18 місяців зберігання.
Кількість набраної води розраховується індивідуально. Одній людині може вистачити кілька пляшок по 6 літрів, а іншій потрібно буде кілька екземплярів по 20 л. В середньому на одну людину потрібно близько 3 л води. Для гігієни — до 4 л. Не забувайте, що в санвузлі розхід близько 15 л. А от при наявності домашніх улюбленців потрібно запаси робити точно більші.