ГоловнаLifestyleІзольоване плем’я підключили до Starlink Ілона Маска: як змінилося їхнє життя

Ізольоване плем’я підключили до Starlink Ілона Маска: як змінилося їхнє життя

Хоча доступ до Інтернету безперечно має свої переваги, віддалене амазонське плем’я зараз дізнається про деякі недоліки його використання.

За даними ООН, у 90 країнах світу проживає понад 476 мільйонів корінних народів. Багато хто живе ізольованим життям далеко від решти світу, але одне плем’я після отримання доступу до Інтернету стає все більше пов’язаним із суспільством.

У вересні минулого року плем’я Марубо, чиї хатини розкидані за сотні кілометрів вздовж річки Ітуї глибоко в тропічних лісах Амазонки, отримали доступ до інтернет-провайдера Starlink, заснованого Ілоном Маском .

Повідомляється, що групі корінних жителів пожертвував антени, необхідні для доступу до послуг Starlink, американський підприємець Еллісон Рено.

Доступ до Мережі, безумовно, допоміг племені, особливо в надзвичайних ситуаціях. Наприклад, у разі укусів отруйних змій вони тепер можуть швидко викликати допомогу.

Один з лідерів племені, Енок Марубо, розповів The New York Times, що за кілька місяців, які плем’я використовувало Starlink, це «вже врятувало життя багатьом жителям».

Starlink також допоміг лідерам племен зв’язатися з іншими селами та надати людям зв’язок з членами родини, які не живуть поблизу.

Проте використання Інтернету для народу Марубо має свої недоліки, оскільки багато лідерів висловлювали занепокоєння щодо того, що молоді члени племені мають доступ до таких речей, як порнографія.

Альфредо Марубо, лідер асоціації сіл Марубо, розповів новинам, що молоді люди діляться відео з рейтингом X у групових чатах і це дуже відрізняється від більш стриманих, навіть консервативних традицій племені.

Альфредо сказав:

«Ми хвилюємося, що молоді люди захочуть спробувати щось подібне».

Мабуть, плем’я вже бачило більш «агресивну сексуальну поведінку» молодих чоловіків.

Він також висловив занепокоєння тим, що люди все менше спілкуються зі своїми сім’ями і витрачають вільний час на телефони.

«Усі настільки зайняті цим, що іноді навіть не розмовляють зі своєю родиною», — продовжив Альфредо.

Незважаючи на те, що доступ до Інтернету, безперечно, розділив це плем’я, Флора Дутра, бразильська активістка, висловила сподівання надати можливість підключення до Мережі іншим віддаленим корінним народам. Флора сподівається навіть «вивести в Інтернет» найбільше віддалене плем’я Бразилії, яномамі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніші новини

Тайсон Ф’юрі знову став п’яною зіркою британських таблоїдів

Відомий британський боксер Тайсон Ф'юрі часто попадає в скандальні відео через свою прихильність до алкогольних напоїв. Нагадаємо, що...

Повертаємося в 70-ті з модними штанами в стилі бохо: тренди сезону літо-2024

Мода циклічна. Це давно відомо, тому нові тренди навіть не викликають здивування. А знаєте чому? Тому що більшість...

Дженіфер Лопес та Бен Аффлек виставили на продаж розкішний будинок за 60 млн доларів

Одна з найзірковіших пар, за якою спостерігає весь світ. Бен Аффлек та Дженіфер Лопес знову підігрівають чутки про...

Топ-6 жакетів для жінок на літо-2024: добірка від стилістів

Стилісти постійно наголошують, що в жіночому гардеробі повинні бути жакети. Вони стали базою для формування багатьох образів як...