ГоловнаLifestyleВизначено найпопулярніші напрямки спеціальностей серед абітурієнтів 2024 року

Визначено найпопулярніші напрямки спеціальностей серед абітурієнтів 2024 року

Вступна кампанія до вищих навчальних закладів почалася. Це означає, що абітурієнти визначилися з бажаними напрямками спеціальностей. Вибір майбутньої професії — стратегічно важливий момент для майбутнього життя, тому рішення повинні прийматися зважено.

Серед абітурієнтів на 2024-2025 навчальні роки визначився ряд напрямків, спеціальності яких стали найпопулярнішими. Розглянемо детальніше цей перелік.

Стоматологи. Спеціальність, яка ніколи не втратить своєї актуальності. Хороший стоматолог завжди на вагу золота. Не було навчального року, коли б на стоматологію було мало заяв від студентів.

Психологи. Зараз ця професія на піку популярності. Всі хочуть ходити до психологів та готові платити за розбір дитячих травм, налагоджувати стосунки з коханими, родиною, друзями. Зокрема, в військовий та післявоєнний період психологи будуть надзвичайно потрібні для допомоги людям, психічний стан яких сильно порушений. Суспільство потребує кваліфікованих психологів.

IT-фахівці. Ця галузь зараз не менш популярна за вже названі. Про IT-фахівців постійно чути. Розробки сайтів, ігор, мобільних додатків, програмного забезпечення, адміністрування, тестування ПЗ, фахівці з кібербезпеки — перспективні напрямки.

Фахівці з маркетингу та реклами. На цьому зараз будуть цілі бізнеси, а не тільки здобувають спеціальність. Маркетинг та реклама — рушій торгівлі. Спеціальність залишається на піку популярності вже досить давно.

Журналісти. Галузь, яка залишається популярною для всіх, хто хоче працювати та забезпечувати свободу слова, формувати суспільну думку, розкривати правду. Якщо раніше все обмежувалося друкованими ЗМІ та телебаченням, то з інтернет-ресурсами перспектив стало значно більше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі новини

Зірка серіалу «Друзі» Кортні Кокс привітала з 20-річчям доньку

Кортні Кокс відсвяткувала 20-річчя своєї доньки Коко Аркетт у четвер і порадувала фанатів «солодким» повідомленням з привітаннями: «З днем...

Шакіра розповіла про зіркових друзів, які першими підтримали її після розлучення

Під час свого нещодавнього інтерв'ю Rolling Stone Шакіра поділилася подробицями про зіркових друзів, які підтримали її. Серед них...

Похмурого Бена Аффлека помітили біля орендованого будинку

Актора сфотографували, коли він під’їжджав до свого орендованого будинку за 100 000 доларів на місяць у Брентвуді, штат...

На романтичне побачення з 47-річним Каньє Вестом 29-річна Б’янка Ченсорі одягає лише прозору накидку

Нещодавно їх бачили у Флоренції, Італія, за романтичною вечерею в ресторані, відзначеному зіркою Мішлена. Б’янка була одягнена в...