ГоловнаLifestyleНазвано п'ять професій, які зникнуть до 2030 року

Названо п’ять професій, які зникнуть до 2030 року

Сучасний світ дуже швидко розвивається. Нові технології, штучний інтелект призводять до скорочення потреби в людському ресурсі. Це означає, що робочі процеси, які раніше виконувалися людьми, замінюють технологічними рішеннями. Одночасно добре, але й ні, бо з’являється проблема підвищеної безробітності.

Екскурсоводи

Раніше всі види екскурсій проводили гіди. Зараз все частіше їх замінюють на прослуховування аудіо в навушниках. Музеї, виставки, автобусні екскурсії ними активно користуються. В загальному ерудований гід завжди цікавіший, тому повністю викреслювати його не варто, але скорочення повноважень спостерігається.

Журналіст для газетних видань

Як часто ви купуєте газети та журнали? Все частіше вони перестають бути актуальними. Та й ціна вже не є стимулом до придбання, щоб почитати та викинути на макулатуру. Майже все тепер є в інтернеті. Серед клієнтів на газети залишається ще старше покоління, для якого звично гортати сторінки, а от молоде покоління вже від цього точно відійшло. Разом з тим втрачається сенс роботи журналіста для друкованого видання.

Банківський операціоніст

Черги до каси ніхто не любить. Мало щастя стояти в них, коли постійно треба кудись поспішати. Саме тому технології та онлайн-банкінг перебирають на себе основні функції операціоністів. Багато різних послуг можна замовити через інтернет, а при потребі отримати документи чи картку, можна замовити доставлення кур’єром.

Касир в супермаркеті

В магазинах, де встановлено каси самообслуговування, черга рухається швидше. Не треба нікого чекати. Та й просканувати товар, оплатити безконтактною карткою також легко. Тож касир в класичному розумінні, як професія, втрачає актуальність.

Кредитний менеджер

Раніше отримати кредит, наприклад, на пилотяг чи телефон, можна було тільки за допомогою менеджера. Він був в кожному магазині, де продавалися вартісні товари. Потрібно було чекати поки менеджер збере інформацію, відправить в банк, отримає погодження чи відмову. Тепер автоматичні розстрочки від банків діють моментально. Якщо ви клієнт банку, то у вас точно є така послуга. Це дійсно зручно та швидко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі новини

Зірка серіалу «Друзі» Кортні Кокс привітала з 20-річчям доньку

Кортні Кокс відсвяткувала 20-річчя своєї доньки Коко Аркетт у четвер і порадувала фанатів «солодким» повідомленням з привітаннями: «З днем...

Шакіра розповіла про зіркових друзів, які першими підтримали її після розлучення

Під час свого нещодавнього інтерв'ю Rolling Stone Шакіра поділилася подробицями про зіркових друзів, які підтримали її. Серед них...

Похмурого Бена Аффлека помітили біля орендованого будинку

Актора сфотографували, коли він під’їжджав до свого орендованого будинку за 100 000 доларів на місяць у Брентвуді, штат...

На романтичне побачення з 47-річним Каньє Вестом 29-річна Б’янка Ченсорі одягає лише прозору накидку

Нещодавно їх бачили у Флоренції, Італія, за романтичною вечерею в ресторані, відзначеному зіркою Мішлена. Б’янка була одягнена в...