ГоловнаLifestyleДві історичні загадки, які залишаються без відповіді: факти без доказів

Дві історичні загадки, які залишаються без відповіді: факти без доказів

Історія надзвичайно цікава, але в ній багато суперечливих моментів, загадок. Окрім того, є певні факти, ситуації, події, які ніхто не може пояснити. Знайти відповідь не завжди можливо. Залишається тільки змиритися з цим або продовжувати пошуки. Пропонуємо вам дізнатися про дві історичні загадки, відповідь на які ніхто не знає.

Про Чингісхана

Найактивніший період діяльності Чингісхана припав на період з 1186 по 1205 роки. За цей час він зміг об’єднати усі монгольські племена. Він був могутній, вольовий, створив державу Монголію, але ніхто місце поховання полководця не знає. Річ у тому, що люди, які брали участь у церемонії, були вбиті. Гробниця була наповнена золотом, коштовностями, але даних, фактів, згадок точних немає. Є версія, що заховання десь біля річки Омон, але місце, де спочиває Чингісхан залишається однією з найбільших загадок історичного наукового світу.

Чингісхан
Чингісхан

Абсолютне зникнення мешканців з острова Роанок

Острів Роанок був англійською колонією. Розвивати її залишилося 112 мешканців. Заснована була в 1587 році. Після початку війни з Іспанією  протягом трьох років сюди не могли привозити провіант. Коли в 1590 році повернувся корабель, на острові нікого не було. Залишився тільки один надпис «Кроатон». Це була назва сусіднього острова, проте там нікого з колонії також не було знайдено. Куди всі поділися, залишається загадкою.

Мешканці колонії Роанок
Мешканці колонії Роанок

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Найпопулярніші новини

Тайсон Ф’юрі знову став п’яною зіркою британських таблоїдів

Відомий британський боксер Тайсон Ф'юрі часто попадає в скандальні відео через свою прихильність до алкогольних напоїв. Нагадаємо, що...

Повертаємося в 70-ті з модними штанами в стилі бохо: тренди сезону літо-2024

Мода циклічна. Це давно відомо, тому нові тренди навіть не викликають здивування. А знаєте чому? Тому що більшість...

Дженіфер Лопес та Бен Аффлек виставили на продаж розкішний будинок за 60 млн доларів

Одна з найзірковіших пар, за якою спостерігає весь світ. Бен Аффлек та Дженіфер Лопес знову підігрівають чутки про...

Топ-6 жакетів для жінок на літо-2024: добірка від стилістів

Стилісти постійно наголошують, що в жіночому гардеробі повинні бути жакети. Вони стали базою для формування багатьох образів як...