Лайфстайл ProstoWay

Як не погладшати під час відпустки, в режимі “все включено”

Як не погладшати під час відпустки в режимі "все включено"Як не погладшати під час відпустки в режимі "все включено"

В цій саттті розповімо, як не привезти з відпочинку зайві кілограми, а лише шоколадну засмагу та гарний настрій!

Усі, хто хоч раз їздив відпочивати в готелі з харчуванням за системою «все включено», знають, що з відпустки, окрім приємних спогадів та сувенірів, може привезти і зайву вагу. Тому давайте розглянемо варіанти, як утриматися від переїдання у відпустці та залишитися у формі, коли довкола так багато спокус.

Неймовірний вибір смачної їжі

Здається, що під час відпустки їжа переслідує нас абсолютно скрізь! Сніданки, обіди, вечері, перекушування, десерти та місцева кухня — спокус уникнути майже неможливо.

Харчування в готелі навіть протягом тижня здатне суттєво змінити гастрозвички, адже кухня будь-якої країни – це така ж обов’язкова складова подорожі, як і екскурсія.

Через їжу зокрема ми дізнаємося багато про культуру та традиції. Однак, організм не зрозуміє нас, що ми раптом стали більше їсти для розширення кругозору.

А тому запам’ятай кілька простих порад, які допоможуть тобі не зірватися:

Як не переїдати

Парадокс, але наш організм часто плутає почуття голоду та спраги. Тому перед тим, як їсти, краще спочатку випий склянку води. Можливо, саме цього ти й потребуєш.

Важливо дотримуватись регулярного харчування: бажано їсти 3- 4 разів на день помірними порціями. Наприклад, залиш сніданок, обід та вечерю, а також корисні перекушування. Якщо зробити тривалу перерву між їжею, є ризик переоцінити почуття голоду і надто багато набрати на тарілку.

Також намагайтеся виділяти окремий та певний час на їжу без зовнішніх подразників. Це небезпечно тим, що під час листування з друзями чи перегляду улюбленого серіалу, ти автоматично можеш з’їсти набагато більше, ніж потрібно.

Exit mobile version