Лайфстайл ProstoWay

Нова «теорія поколінь»: короткі шкарпетки більше не в моді

Нова «теорія поколінь»: короткі шкарпетки більше не в модіНова «теорія поколінь»: короткі шкарпетки більше не в моді

У ТikTok набирає популярності нова теорія про міленіалів і зумерів, придумана Фібі Парсонс. Суть у тому, що відрізнити представників цих поколінь можна за довжиною шкарпеток.

Хто такі міленіали та зумери

Покоління “Y”, міленіали – люди, народжені між тисячоліттями, у середині 1980-1990-х років.

Це перше покоління, яке дізналося про інтернет та його силу. Покоління “Y” зростало у період розвитку технологій та соціальних мереж.

Зумери – народжені наприкінці 1990-2010-х. Це покоління, яке не пам’ятає часу без телефонів та інтернету.

Зв’язок між теорією поколінь та шкарпетками

Щоб зрозуміти, хто перед вами — міленіал чи зумер, — досить просто поглянути на його шкарпетки, пояснила у своєму ролику Парсонс.

Різниця в тому, що міленіали, на думку Парсонс, носять шкарпетки нижче щиколоток, а зумери воліють лише високі і короткі не надягнуть ні за що.

Довгі шкарпетки у тренді

Газета The New York Post звернула увагу, що шкарпетки до щиколоток були популярні досить довгий час, але ще в 2020-му трендом стали саме довгі.

Тенденція почала набирати обертів, і для зумерів саме такі шкарпетки стали очевидним орієнтиром у моді.

Вік видають не тільки шкарпетки, а й емозі

Виходить, якщо хочеться виглядати молодше, можна задуматися про те, а чи потрібна для цього довжина шкарпеток. Те саме стосується емодзі, які, на думку соціологів, також мають характер певного вікового маркера.

Багато хто з смайликів трактуються зумерами зовсім не так, як звикли рахувати міленіали. Тепер емодзі не використовують прямолінійно, в них вкладають іронію чи сарказм.

Наприклад, піднятий нагору великий палець не означає схвалення, а навпаки, може використовуватися для пасивно-агресивних відповідей або вираження образи. Смайлик зі сльозами радості також вважається “віковим” – ймовірно, як і шкарпетки по щиколотку (якщо вірити теорії Парсонс).

Exit mobile version